Szyby samochodowe - Konin, Środa Wielkopolska, Kępno| Auto szyby używane i nowe!

Szyby samochodowe - Konin, Środa Wielkopolska, Kępno. Auto szyby nowe i używane szyby samochodowe do wszystkich marek samochodów

Szanowni Klienci, na przestrzeni już prawie nastu lat doświadczenia świadczymy szeroki wachlarz ofertowy, przez szyby samochodowe (zwane też jako auto szyby) - ich sprzedaż oraz montaż, po wszelkiego typu akcesoria do szyb samochodowych, szklenie busów czy też naprawę uszkodzonych szyb (o ile to możliwe).

Szyby samochodowe - Poznań

Szyby samochodowe - demontaż, montaż, sprzedaż, serwis szyb nowych i używanych

Usługi ściśle związane z samymi auto szybami to m.in. demontaż i montaż szyb, sprzedaż nowych i używanych szyb samochodowych, hydrofobizacja szyb, wycinanie samych szyb czy też otworów na dowolne szyby.

auto szyby poznań

 

Szyby samochodowe Saint Gobain Sekurit, Nordglass, Fuyao, Glaspo, Guardian, Pilkington

szyby samochodowe sekurit poznań auto szyby Nordglass szyby samochodowe poznań auto szyby szyby samochodowe fuyao poznań auto szyby szyby samochodowe Glaspo poznań auto szyby szyby samochodowe pilkington poznań auto szyby szyby samochodowe poznań auto szyby guardian

Współpracujemy z dostawcami najbardziej uznanych marek szyb samochodowych: Saint Gobain Sekurit, Nordglass, Fuyao, Glaspo, Guardian, Pilkington, a więcej dowiecie się Państwo krótko poniżej, a także w dalszej części naszej strony.

Szyby samochodowe Saint Gobain Sekurit

Chyba najbardziej popularne szyby samochodowe Saint Gobain Sekurit w Dąbrowie Górniczej i w Żarach. Od 1997 roku doszło do połączenia Saint-Gobain Sekurit z koreańskim producentem szkła - firmą HanGlas, wtedy powstała spółka Saint-Gobain Sekurit HanGlas Polska. Obaj udziałowcy zdecydowali się wejść na polski rynek w celu wzmocnienia współpracy z europejskimi klientami. Firma zajmują się produkcją szyb do samochodów, samochodów ciężarowych, pociągów, autobusów oraz pojazdów rolniczych z przeznaczeniem na rynek europejski. Szczególną cechą wyróżniającą szyby Sekurit na rynku jest innowacyjność, które wyznaczają nowe trendy w zakresie designu szyb samochodowych. Firma, która przywiązuje szczególną uwagę o ochronę środowiska, zdrowia a także bezpieczeństwa pracy. Więcej tutaj: Szyby samochodowe Saint Gobain Sekurit.

Szyby samochodowe Nordglass

Firma produkująca szyby dla branży przemysłu kolejowego, okrętowego oraz dla branży motoryzacyjnej (szyby samochodowe). Zajmują się także wymianą i naprawą szyb samochodowych. Więcej: Szyby samochodowe Nordglass.

Szyby samochodowe Fuyao   

Firma założona w Chinach. Jeden z największych producentów szkła i szyb na świecie. Zajmująca się produkcją szyb czołowych i tylnych do samochodów osobowych, dostawczych oraz ciężarowych. Oferują także chemię do montażu szyb samochodowych tj. kleje, primery a także aktywatory. Dowiesz się więcej: Szyby samochodowe Fuyao.

Szyby samochodowe Glaspo Sp. z o.o.

Firma działająca na rynku od 1991 roku. Posiada trzy hale produkcyjne. Wyspecjalizowana w przetwórstwie szkła. Szyby do samochodów osobowych, ciężarowych, autobusów, szynobusów i tramwajów to rdzeń produkcji. Więcej: Auto szyby Glaspo.

Szyby samochodowe Guardian

Jedna z największych i najnowocześniejszych hut szkła na świecie. Produkcja odbywa się w Częstochowie. Firma należąca do korporacji Guardian Industries, która swoją siedzibę ma w Auburn Hills w stanie Michigan oraz w Stanach Zjednoczonych. Zajmują się produkcją szyb samochodowych jak i produkcją szkła budowlanego. Tworzą także elementy do karoserii samochodów i materiałów budowlanych m.in. wełnę szklaną stosowaną do izolacji budynków. Więcej: Szyby samochodowe Guardian.

Szyby samochodowe Pilkington

Firma będąca jednym z największych producentów szyb samochodowych w Polsce. Szyby samochodowe Pilkington produkowane są w Sandomierzu - produkcja szyb samochodowych laminowanych oraz hartowanych. Powstają także szyby przednie, boczne oraz tylne. Pilkington Automotive Poland zajmuje się wytwarzaniem i dostarczaniem części do głównych producentów samochodów na świecie m.in. Fiat, Ford, Volkswagen, Mercedes, GM, a także Grupa PSA. Pilkington zajmuje się produkcją szyb pierwszego montażu (OEM) oraz części zamiennych. Wszystkie produkty tj. szyby posiadające znak firmowy Pilkington posiadają certyfikat Oryginalnych Części Samochodowych oraz Zamiennych.Pilkington Automotive posiada także zakład w Chmielowie, w którym występuje produkcja szyb laminowanych oraz enkapsulacji szyb samochodowych. Więcej: Szyby samochodowe Pilkington.

 

Szyby samochodowe najtaniej i najpewniej z Auto Szyby Tax...

Naszą dewizą jest uczciwość wobec Klienta, jakość oraz terminowość wykonywanych usług, a także atrakcyjna cena montażu i sprzedaży szyb samochodowych.

ATRAKCYJNE CENY SZYB SAMOCHODOWYCH I MONTAŻU!

DOJAZD DO KLIENTA GRATIS!

nowe i używane szyby samochodowe Poznań

Szyby samochodowe - dowiedz się więcej...

Auto szyby TAX

Pleszew

tel. 660 252 097 | tel. 728 496 795

 

62-800 Kalisz

ul. Majkowska 11

 

63-300 Pleszew

ul. Piekarzec 25