Szyby samochodowe Saint Gobain Sekurit - Toruń | Auto szyby TAX

Szyby samochodowe Saint Gobain Sekurit - poznań

W celu komfortu zarówno jak i bezpieczeństwa dla naszych Klientów przedstawiamy Państwu ofertę szyb marki Sekurit. Nasi konsultanci mogą pomóc w dokonaniu wyboru takiej marki, która mogła by spełnić Państwa oczekiwania. Posiadamy szyby samochodowe przednie, boczne jak i tylne do wszystkich marek samochodów osobowych, a także pojazdów transportowych tj. samochody ciężarowe, autobusy i pojazdy transporotwe z szybami.

Auto szyby Sekurit możemy znaleźć w co drugim samochodzie zjeżdżającym z taśmy produkcyjnej w Europie. Są to produkty najwyższej jakości, doskonale zespolone z karoserią samochodu - odpowiednie dopasowanie szyby oraz szkieletu samochodu, sprawia, że cała konstrukcja auta tworzy spójną całość. Na bezpieczeństwo pasażerów samochodu wpływa fakt, iż nasze szyby zakładane są podczas tzw. pierwszego montażu. Świadczy to o wysokiej jakości produktu, która została spostrzeżona przez producentów samochodów. 

Poniżej rodzaje i cechy szyb Sain-Gobain Sekurit, warto dowiedzieć się więcej o jednym z najlepszych szyb w Europie i na świecie.

Szyby samochodowe Sekurit - poznań - auto szyby

 

Cechy i rodzaje szyb Sain-Gobain Sekurit

Auto szyby Saint Gobain Sekurit mają szereg zastosować, możliwości, a zatem i rodzajów. Najważniejsze to:

  • dBCONTROL® (Szyby samochodowe akustyczne) - Zapewniają lepsze tłumienie hałasów do 10dB.Dzięki specjalnej warstwie „akustycznego” PVB. Patent SAINT-GOBAIN SEKURIT. Poprzez możliwość filtrowania dźwięków o wysokiej zarówno jak i niskiej częstotliwości, akustyczna szyba daje producentom możliwość kontroli lub zmniejszenia  poziomu hałasu wewnątrz pojazdu. Szyby samochodowe akustyczne mogą być montowane we wszystkich rodzajach pojazdów. Są to szyby laminowane pokryte specalną folią, ktora powoduje zwiększenie chłonności dźwięku, niż standardowa szyba laminowana. Folie są odpowiednie do każdego rodzaju szyb (czołowych, bocznych i tylnych). Poprzez zastosowanie dBCONTROL możemy okryć łatwy, niedrogi oraz efektywny komfort jakim jest cisza podczas podróży.
  • TENNAFIT® (szyba ze zintegrowaną anteną) - Może zostać umieszczona na wszystkich typach szyb modułowych. Posiadają lepsze właściwości użytkowe w porównaniu z antenami tradycyjnymi.
  • REFLEXCONTROL® (Szyby antyodblaskowe) - Redukują odbijanie światła od powierzchni szyby. Mają specjalną antyrefleksową powłokę, która redukuje odblaski na szybie przedniej aż do 40% przy kącie nachylenia 60%.
  • LIGHTTUNING®, czyli szyby samochodowe elektrochromowe - Zaawansowana technologia Saint-Gobain Sekurit, która umożliwia przyciemnianie lub rozjaśnianie szyb.
  • ICECONTROL® - jako szyby samochodowe ogrzewane - Szyby laminowane i podgrzewane powłoką, gwarantują szybkie i łatwe odmrażanie i odmgławianie. Ogrzewane przewodami podgrzewają miejscowo, natomiast szyby ogrzewane powłoką ogrzewają całą powierzchnię szkła. Podczas upału umożliwiają utrzymanie niskiej temperatury wewnątrz samochodu, ograniczając obciążenie systemu klimatyzacji. Icecontrol jest ułatwieniem dla kierowcy, ponieważ umożliwia szybkie odparowywanie szyb. Natomiast szyby czołowe z systemem Icecontrol powodują polepszenie komfortu wizualnego i zwiększają bezpieczeństwo podczas jazdy w niesprzyjających warunkach pogodowych. Czas trwania usunięcia lodu lub mgły w temperaturze -10 stopni z ogrzewanych szyb czołowych jest mniejszy niż 5 minut.
  • AQUACONTROL® (Szyby hydrofobowe) - Powodują utrzymanie lepszego komfortu podczas prowadzenia w czasie deszczowej pogody eliminując wodę z przedniej szyby. Funkcja hydrofobiczna, czyli powłoka aquacontrol powoduje szybkie odprowadzenie wody, poprawiając tym lepszą widoczność, a wycieraczki stają się zbędnym elementem co wpływa na komfort i bezpieczeństwo podczas jazdy dla kierowcy. 
  • GLOBALPROTECT® (auto szyby boczne, laminowane) - Laminowane szyby boczne tak jak czołowe zmniejszają ryzyko wypadnięcia przez szybę w czasie wypadku drogowego.
  • GLOBALPROTECT® (auto szyby boczne, laminowane) - Dodatkowa funkcja i oznaczenie – właściwości antywłamaniowe.Opóźniają czas włamania przez szybę do pojazdu nawet 10 krotnie.Szyby stanowią bardzo ważny element bezpieczeństwa w samochodzie. Ich podstawową zaletą jest fakt, że mimo pęknięcia nie rozpryskują się dookoła - małe kawałki pozostają przyklejone do folii tworząc integralną całość. W przeciwieństwie do szyb hartowanych, laminowane w rzeczywistości zbudowane są z dwóch szyb połączonych plastikową folią. Dzięki zastosowaniu w samochodzie szyb laminowanych pasażerowie podczas wypadku nie mogą wypaść przez szybę, są również chronieni przed niebezpieczeństwami z zewnątrz i wreszcie włamanie do samochodu wyposażonego w szyby laminowane zajmuje złodziejowi czas 10 razy dłuższy niż w przypadku pojazdu z szybami hartowanymi.

Szyby samochodowe z klasą!

Szyby samochodowe - dowiedz się więcej...

Auto szyby TAX

Pleszew

tel. 660 252 097 | tel. 728 496 795

 

62-800 Kalisz

ul. Majkowska 11

 

63-300 Pleszew

ul. Piekarzec 25